0
Увага покупців! Даруємо знижку 10% на перше замовлення за промокодом "UA-BEAUTY". Для отримання знижки необхідно зареєструватися та при оформленні замовлення ввести промокод UA-BEAUTY.
* знижка на акційні товари не діє
phone-icon
+380 (50) 410-90-11 Замовити дзвінок

Перукарям

-15%
Акція
-7%
Хіт продажу
Акція
-15%
Акція

Неперевершений стиль та зручність. Чорні комірці перукарські інструменти на шляху до ідеального образу

Комірці перукарські - це одноразові еластичні паперові смужки, які використовуються в перукарнях для забезпечення потрібного рівня гігієни під час стрижки, укладання зачіски та інших процедур. Ці вироби одноразові та недорогі, тому вони використовуються для кожного клієнта індивідуально. Головним завданням комірців є захист від поширення та передачі бактерій під час проведення перукарських процедур.

Комірці чорного кольору використовуються в перукарнях або барбершопах під час стрижки усіх клієнтів незалежно від статі. Їх стиль досить стриманий. Вони виконані в нейтральному чорному кольорі, мають універсальний дизайн і гармонійно підходять як чоловікам так і жінкам. Головне їх завдання залишається незмінним: забезпечення оптимального рівня чистоти та комфорту клієнта. А тому, комірці перукарські однозначно варто придбати всім перспективним бізнесам. 

Комірці для стрижки виготовлені з еластичного матеріалу, що забезпечує комфорт для клієнтів під час перебування в перукарні або під час тривалої процедури. Клієнти точно оцінять такий рівень сервісу та спроби персоналу зробити приємну атмосферу під час догляду за волоссям.  

Переваги використання одноразових перукарських комірців

Одноразові перукарські комірці мають чимало переваг. Їх використовують власники або персонал закладів, які цінують комфорт своїх клієнтів. Завдяки еластичним комірцям вдається створити оптимальні умови навіть для виконання тривалих процедур. Це чистий та гігієнічний матеріал, а тому він не шкодить здоров’ю.  

Серед інших переваг варто виділити:

-  доступна ціна на комірці;

-  зручність використання;

-  забезпечення потрібного рівня гігієни;

-  економія часу та ресурсів майстра;

-  професійний вигляд та стиль комірців;

-  комфорт для клієнтів.

Такий підхід дозволить створити образ професійної перукарні, оскільки багато закладів все ще використовують власні накидки, які потім потрібно прати або відправляти в хімчистку. Одноразові комірці дозволяють економити час та гроші, оскільки їх  використання дозволяє швидше підготувати робоче місце для наступного клієнта та почати надавати йому потрібні послуги. 

Рекомендації по використанню комірців перукарських 

Незважаючи на те, що комірці перукарські є досить практичним та якісним виробом, який швидко та легко використовувати, варто дотримуватись певних рекомендацій для отримання найкращого результату. Серед них: 

  • використання кожного комірця тільки один раз для одного клієнта;

  • перевірка комірця на чистоту перед використанням (якщо він впав під час закріплення на землю або забруднився іншим способом, краще також взяти інший);

  • після обертання комірця навколо шиї клієнта потрібно зафіксувати його, притиснувши дві сторони клейовими частинами одна до одної;

  • перевірка комфорту клієнта після фіксації комірця.

Чорні одноразові перукарські комірці можуть гарно розтягуватись та легко фіксуватися за допомогою клею у відповідних місцях. Перукар або барбер може швидко та легко зафіксувати комірець на шиї клієнта. Після цього потрібно загорнути  комірець поверх накидки та можна починати процедуру стрижки. 

У магазині UA-BEAUTY можна купити та замовити онлайн з доставкою по Україні товари найвищої якості, які дозволять суттєво оптимізувати процеси в перукарні та барбершопі, підвищити їх ефективність і сформувати чіткий образ стильного, сучасного сервісу у клієнтів.

Знижки
-20%
Хіт продажу
Акція
62 грн.50 грн.