0
Увага покупців! Даруємо знижку 10% на перше замовлення за промокодом "UA-BEAUTY". Для отримання знижки необхідно зареєструватися та при оформленні замовлення ввести промокод UA-BEAUTY.
* знижка на акційні товари не діє
phone-icon
+380 (50) 410-90-11 Замовити дзвінок

Депіляція

Секрети досконалої депіляції. Смужки в рулонах як важливий інструмент у вашому арсеналі краси.

Депіляція - це процес видалення волосся з поверхні шкіри. Існує багато різних способів боротьби з зайвим волоссям. Найбільш популярними вважається бриття, використання воску, крему для депіляції. Мета процедури - тимчасове видалення видимих волосків без впливу на корінь. Епіляція у свою чергу передбачає знищення фолікула з метою повного або тимчасового припинення росту волосся.

Переваги ефективної депіляції

Ефективна депіляція передбачає використання спеціалізованих виробів для досягнення кращого результату. Просте бриття шкіри не дозволяє отримати довготривалий та якісний ефект. Тому, найчастіше використовуються смужки в рулонах для депіляції. Це засоби для видалення волосся з поверхні шкіри. Смужки для депіляції виготовлені з паперу на флізеліновій основі, завдяки чому підвищується міцність. Щільність та склад спеціально підібрані для кращого прилипання паперу до воску, який наноситься окремо. 

Використання спеціалізованих інструментів та засобів для депіляції дозволяє краще пристосуватись до рельєфу тіла та більш ретельно його обробляти. Наприклад, рекомендуємо смужки для депіляції, купити які можна в інтернет-магазині. 

Ефективне та правильне виконання депіляції дуже важливе. Воно має наступні переваги:

-  забезпечення тривалої гладкості шкіри;

-  зменшення товщини волосся після регулярного виконання процедури;

-  зниження кількості подразнень шкіри;

-  комфорт та зручність проведення процедури.

Звичайно, важливо індивідуально обрати метод проведення депіляції. Найбільш оптимальним вважається смужки для депіляції, ціна яких досить лояльна для користувача. Це гіпоалергенний виріб, який підходить під різні типи шкіри.

Алгоритм та техніка застосування смужок для депіляції

Як використовувати смужки для депіляції? Перед початком процедури варто ретельно вивчити інструкцію виробника. Зазвичай вона додається до кожного виробу постачальником. 

Ділянка тіла, де буде виконуватись процедура повинна бути чистою та сухою. Після підготовки необхідно ретельно розгладити виріб по шкірі. Не можна допускати появу пухирців повітря під ним, оскільки це знизить ефективність результату депіляції. Після нанесення, смужку потрібно притримати однією рукою, а іншою взятись за нижній край та різким рухом зірвати з тіла у напрямку проти росту волосся.

Волоски, які не піддались з першого разу можна обробити за допомогою пінцету. Таким чином вдасться отримати найбільш досконалий результат. У випадках, якщо таких волосків залишилось надто багато, можна повторити процедуру.

Не рекомендується проводити процедуру депіляції зі смужками, якщо щетина надто маленька. Це може травмувати шкіру, проте не дати потрібного результату. Також до протипоказань відносяться хвороби шкіри, подряпини або подразнення.

Рекомендації для покращення результатів депіляції

Важливо звертати увагу на інструкцію. Незважаючи на те, що смужки для депіляції в рулонах достатньо універсальний продукт, все ж, моделі можуть дещо відрізнятись за технологією використання. Тому, перед проведенням процедури варто вивчити всі деталі. Також рекомендується:

не використовувати одну смужку більше одного разу;

наносити заспокійливі креми чи лосьйони після проведення процедури;

ретельно очистити та заспокоїти шкіру перед депіляцією.

Комплексно, комфортне використання смужок, а також правильна технологія проведення процедури значно покращить результат видалення небажаного волосся.
Знижки
-20%
Хіт продажу
Акція
62 грн.50 грн.
-15%
Акція
138 грн.117 грн.
-25%
Акція
109 грн.82 грн.
-15%
Акція
69 грн.59 грн.