0
Увага покупців! Даруємо знижку 10% на перше замовлення за промокодом "UA-BEAUTY". Для отримання знижки необхідно зареєструватися та при оформленні замовлення ввести промокод UA-BEAUTY.
* знижка на акційні товари не діє
phone-icon
+380 (50) 410-90-11 Замовити дзвінок

Медицина

На крок попереду. Топові медичні рукавички для клінік естетичної косметології. 


Одноразові медичні рукавички - це обов'язковий витратний матеріал для гарантування безпеки при проведенні маніпуляцій в клініках естетичної косметології. Завдяки їм персонал і пацієнти надійно захищені від передачі інфекцій через руки. В останні роки у світі розробки медичних засобів спостерігаються наступні тенденції та інновації: 

 • Зростання попиту на гіпоалергенні витратні матеріали. Постійно збільшується кількість людей, які мають алергію на латекс. Це призвело до збільшення попиту на гіпоалергенні матеріали

 • Розробка рукавичок з підвищеними якісними властивостями, такими як збільшена міцність, чутливість або стійкість до різноманітних речовин.

 • Застосування внутрішнього шару порошку, який допомагає легше надягати та знімати рукавички. Порошок також допомагає запобігти їх прилипанню до рук. Такі рукавички називаються опудреними, а також є неопудрені на вибір. 

Як вибрати рукавички для своєї клініки?

При виборі одноразових рукавичок для клінік естетичної косметології слід враховувати наступні фактори:

 • Матеріал. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів: рукавички нітрилові, латексні, вінілові, чи з поліетилену (ПЕ). В тенденціях останніх років використання рукавичок саме з латексу та нітрилу. Нітрилові  рукавички є найміцнішими та найбільш стійкими до проколів. Вони не викликають алергії, що робить їх хорошим вибором для клінік естетичної косметології. Латексні рукавички легше проколоти та вони не такі стійкі до хімікатів. Але їх плюс в тому, що вони добре прилягають до руки, забезпечуючи більшу чутливість. Так спеціалістам набагато легше працювати. Але латекс може викликати алергію.

 • Товщина. Вони можуть бути різної товщини. Потовщені забезпечують більший захист від проколів, але вони також можуть бути менш чутливими. Тонкі забезпечують більшу чутливість, але вони також можуть бути менш стійкими до проколів. В середньому товщина матеріалу має бути не менше 0,07 мм, щоб максимально забезпечувати захист від проколів та розривів.

 • Розмір. Виріб повинен щільно прилягати до руки, щоб забезпечити максимальний захист та комфорт при використанні.

  Для того, щоб купити медичні рукавички одноразові для спеціалістів клініки естетичної косметології, необхідно орієнтуватися не лише на види медичних рукавичок, а й на свій досвід та відчуття. Спробуйте різні, щоб вибрати оптимальний варіант.

Нітрилові чи латексні: які рукавички вибрати?

Латексні і нітрилові рукавички - це два найпоширеніших види медичних рукавичок, які використовуються в медичних закладах, включаючи клініки естетичної косметології. Обидва матеріали мають свої переваги і недоліки, які слід враховувати при виборі.

Переваги латексних рукавичок:

 • Міцність. Рукавички латексні є міцними і стійкими до проколів, хоча і поступаються нітриловим. Це робить їх хорошим вибором для проведення різних процедур.

 • Чутливість. Вони забезпечують найбільшу чутливість рук, що важливо для багатьох медичних процедур.

 • Еластичність. Вони є еластичними, що полегшує їх одягання та зняття.

Недоліки:

 • Алергія. Вони можуть викликати алергію у деяких людей. Симптоми алергії на латекс можуть включати висип, свербіж

Переваги нітрилових рукавичок:

 • Гіпоалергенність. Рукавички нітрилові не містять натурального латексу, тому не викликають алергії у людей, чутливих до нього.

 • Міцність. Вони є найміцнішими і стійкими до проколів та розривів.

 • Чутливість. Вони забезпечують хорошу чутливість рук.

 • Вони є стійкими до хімікатів. 

Недоліки:

 • Не такі еластичні, як латексні.

 • Забезпечують меншу чутливість рукам. 

Насправді для більшості спеціалістів вибір очевидний. Але якщо ви не впевнені, які вибрати рукавички: латексні чи нітрилові, найкраще проконсультуватися з нашими менеджерами, вони точно допоможуть. Якщо ви вирішили купити медичні рукавички з доставкою по Україні, вартість яких вас точно влаштує, можете замовити їх на нашому сайті або через менеджерів інтернет-магазину. Швидке оформлення замовлення та доставку гарантуємо.

Знижки
-19%
Хіт продажу
Акція
62 грн.50 грн.
-10%
Акція
138 грн.124 грн.
-10%
Хіт продажу
Акція
203 грн.183 грн.