0
Увага покупців! Даруємо знижку 10% на перше замовлення за промокодом "UA-BEAUTY". Для отримання знижки необхідно зареєструватися та при оформленні замовлення ввести промокод UA-BEAUTY.
* знижка на акційні товари не діє
phone-icon
+380 (50) 410-90-11 Замовити дзвінок

Одноразові серветки

Ефективне використання одноразових серветок у салоні краси.

Б’юті сфера потребує використання великої кількості витратних матеріалів. Так кожен салон закуповує одноразові матеріали для своєї щоденної роботи. В залежності від направленості майстрам необхідні різні матеріали, такі як: спонжі, одноразові простирадла для косметологів, бахіли чи серветки. Насправді, перелік дуже великий і кожен обирає з нього саме те, що потрібно. 

Для того, щоб не забруднювати навколишнє середовище великою кількістю відходів та зекономити на закупівлі витратників, варто ефективно їх використовувати. Особливо, якщо це одноразові серветки для салонів краси, які використовуються в великій кількості для різноманітних потреб. 

Для чого використовують одноразові серветки?

Серветки із різних матеріалів є одним з найважливіших елементів у будь-якому сучасному салоні краси. Вони використовуються протягом робочого дня для різноманітних цілей, таких як:

 • очищення шкіри клієнта та рук майстра;

 • прибирання лаку та інших засобів з нігтя;

 • нанесення та видалення косметичних засобів;

 • протирання інструментів та обладнання;

 • видалення пилу та бруду;

 • очищення робочого місця тощо.

Насправді в побутовому та професійному житті їх використовується надто багато, тому із цим варто щось робити. І почати потрібно з себе. 

Ефективне використання серветок у професійному житті.

Для того, щоб майстри не використовували надто багато витратників під час роботи, важливо оптимізувати цей процес. Ось кілька порад, як це зробити:

 • Використовуйте серветки лише тоді, коли це дійсно необхідно. І в мінімально можливій кількості. 

 • Для очищення шкіри клієнта використовуйте звичайну воду або тонік. А вже одноразовими серветками видаляйте залишки тоніка або інших косметичних засобів.

 • Для нанесення і видалення косметичних засобів можна використовувати спеціальні серветки, призначені для цього. Вони, як правило, мають більш тонку структуру і добре поглинають косметичні засоби.

 • Для видалення пилу і бруду можна використовувати пилосос або інші пристрої для сухого прибирання. Так ви легко зможете підтримувати чистоту в салоні краси. Наприклад, одноразові серветки для перукарень, щоб очистити крісла для волосся, замініть на невеликий портативний пилосос. Він із цією задачею справиться на відмінно. 

Дотримуючись цих порад, ви можете заощадити гроші і зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.

Стратегія для керівника салону

Так, це були рекомендації для самих майстрів. А що може зробити керівник? Ось кілька конкретних заходів, які можна вжити для оптимізації використання серветки для салонів на вашому робочому місці:

 • Розробіть інструкцію для співробітників щодо використання одноразових серветок. Інструкція повинна містити інформацію про те, коли і як їх використовувати, а також про правила їх зберігання та утилізації. Деякі обмеження підштовхнуть майстрів до ощадливості. 

 • Створіть систему контролю за використанням одноразових серветок. Це допоможе вам відстежувати витрати і запобігти марному їх використанню.

 • Закуповуйте серветки, виготовлені з перероблених матеріалів. Це допоможе зменшити негативний вплив на навколишнє середовище і на такі серветки для перукарень ціна буде набагато дешевшою.

 • Запровадьте систему заохочення співробітників за економне використання витратників. Так ви зможете мотивувати співробітників використовувати їх раціонально.

Виконання цих заходів допоможе вам заощадити гроші та підвищити ефективність використання одноразових предметів у вашому салоні краси. Підтримуючи ефективне використання одноразових серветок, ви можете зробити свій салон краси більш екологічно чистим і економічно ефективним. І саме те, що вам потрібно. 

Де купити серветки онлайн в Україні?

Якщо ви хочете використовувати лише якісні витратні матеріали в своєму салоні, ви можете купити їх на сайті інтернет-магазину ua-beauty.com. Це величезний асортимент одноразової продукції для професійних beauty-салонів. Одноразові серветки, представлені на сайті, виготовлені з матеріалу спанлейс. Це міцний і зносостійкий матеріал, який добре вбирає рідину. Серветки зі спанлейсу мають ряд переваг. Вони: 

 • недорогі і доступні;

 • міцні і зносостійкі;

 • добре вбирають рідину;

 • не викликають алергічних реакцій.

Ви можете замовити необхідні товари з доставкою по Україні просто в ваш салон. При цьому вартість продукції одна із найдоступніших в Україні. Якщо потрібні серветки для перукарень, купити їх можна в два кліки просто через сайт. І нехай ваш салон процвітає.