0
Увага покупців! Даруємо знижку 10% на перше замовлення за промокодом "UA-BEAUTY". Для отримання знижки необхідно зареєструватися та при оформленні замовлення ввести промокод UA-BEAUTY.
* знижка на акційні товари не діє
phone-icon
+380 (50) 410-90-11 Замовити дзвінок

Медицина

Серветки нагрудні. Необхідний елемент медичних та стоматологічних процедур

Серветки нагрудні - це вироби, які використовуються під час проведення медичних або стоматологічних процедур. Вони забезпечують пацієнтам додатковий захист і комфорт під час проведення різноманітних маніпуляцій. Це можуть бути огляди, процеси лікування або ж цілі операції. У подібних випадках використання нагрудних серветок допомагає підтримувати чистоту та стерильність робочого середовища, запобігаючи забрудненню одягу пацієнтів та медичного персоналу.

Стоматологічні серветки виготовляються з високоякісних матеріалів, які ефективно відштовхують вологу і захищають від проникнення рідин. Вони складаються з трьох захисних шарів. Два з них виготовлені з абсорбуючих матеріалів, а третій з поліетилену. Таким чином вдається отримати максимально ефективний результат у вигляді захисту та зручності під час виконання процедури.  

Переваги використання серветок нагрудних

Професійні стоматологічні та медичні центри піклуються про безпеку та комфорт своїх пацієнтів. Тому вони регулярно користуються медичними нагрудними серветками. Кількість переваг цих виробів важко переоцінити. Навіть ціна медичних серветок є досить лояльною, тому дозволити їх собі можуть всі установи.

Серед інших переваг варто виділити:

  • ефективність захисту від забруднень рідинами або ліками;

  • комфортне підтримання чистоти робочого середовища;

  • підвищення стерильності процедур;

  • зручність використання під час тривалих процедур за рахунок властивостей відштовхування вологи та води;

  • надійність під час використання;

  • зручний розмір, який забезпечує комфортне використання;

  • вартість стоматологічних серветок;

  • можливість використання для різноманітних медичних процедур.

Завдяки цим перевагам, серветки нагрудні є незамінним елементом у повсякденній практиці медичних та стоматологічних закладів, забезпечуючи високий рівень гігієни, безпеки і комфорту для пацієнтів та медичного персоналу.

Сфери використання нагрудних кольорових серветок

Одноразові серветки нагрудні широко використовуються найчастіше в стоматології. Вони мають багато властивостей та переваг, які дозволяють їх використовувати в стоматологіях щоденно. Міцний, безпечний та водовідштовхувальний матеріал дозволяє використовувати гігієнічні серветки протягом довготривалих процедур. Головною функцією серветок нагрудних залишається забезпечення оптимального рівня чистоти. Зручний розмір серветок 33х44 см ідеально справляється з поставленими задачами. Обрати та купити серветки для стоматології дуже легко, особливо приємною деталлю у виборі серветок для клініки є те, що вони  представлені в 4-ьох різних кольорах: білий, блакитний, жовтий, рожевий. 

Якісні матеріали для забезпечення гігієни в магазині UA-Beauty?

Під час вибору якісних нагрудних серветок для медичного центру потрібно звертати увагу на якість матеріалу. Замовити медичні серветки з доставкою по Україні можна на сайті UA-Beauty. Відправка товарів відбувається у максимально короткі терміни. Купити серветки для стоматології в інтернет магазині UA-Beauty означає обрати надійність товарів та перевірений сервіс. У разі питань з вибором товарів можна скористатись консультацією менеджерів. За багато років на ринку ми розробили оптимальний алгоритм комунікації, який дозволяє швидко та комфортно для клієнта підібрати потрібні товари та зробити процес покупки ще більш приємним. 

Знижки
-20%
Хіт продажу
Акція
62 грн.50 грн.