0
Увага покупців! Даруємо знижку 10% на перше замовлення за промокодом "UA-BEAUTY". Для отримання знижки необхідно зареєструватися та при оформленні замовлення ввести промокод UA-BEAUTY.
* знижка на акційні товари не діє
phone-icon
+380 (50) 410-90-11 Замовити дзвінок

Простирадла ™ETTO

Простирадла ™ETTO

Сьогодні для проведення косметологічних та інших омолоджувальних процедур сучасні спеціалісти використовують одноразову продукцію, зокрема простирадла.

Простирадла ™ETTO виробляються виключно із трьохшарового нетканого матеріалу СМС, володіючого покращеними властивостями. Завдяки СМС матеріалу простирадла ™ETTO не залишають ворсу, м’які та еластичні, що значно покращує контакт зі шкірою, а за допомогою внутрішнього шару перешкоджають пропуску бактерій, чим забезпечують максимальний рівень комфорту та захисту клієнта під час проведення косметологічних процедур.

Переваги простирадл ™ETTO:

Три шари захисту та комфорту

Простирадла ™ETTO виготовлені із трьохшарового СМС матеріалу - композитний нетканий матеріал, окремі шари якого виконують специфічні функції, забезпечуючи йому властивості, яких не має жодний з компонентів окремо.

Максимальна гігієнічність матеріалу

СМС матеріал ефективно перешкоджає проникненню та розповсюдженню бактерій та мікроорганізмів.

Простирадла, що дихають

Завдяки своїй структурі, простирадла ™ETTO добре пропускають повітря, що робить кожну косметологічну процедуру приємною та комфортною.

Гіпоалергенні та безпечні

Для виготовлення простирадл ™ETTO використовуються лише натуральні матеріали, що дарує максимальний захист. Простирадла™ETTO підійдуть для використання при будь-яких косметологічних процедурах та для всіх типів шкіри.

Простирадла ™ETTO - відчуй якість на дотик!

В інтернет-магазині ua-beauty.com Ви можете знайти широкий асортимент простирадл ™ETTO різних кольорів, розмірів та неперевершеним естетичним виглядом.