0
Увага покупців! Даруємо знижку 10% на перше замовлення за промокодом "UA-BEAUTY". Для отримання знижки необхідно зареєструватися та при оформленні замовлення ввести промокод UA-BEAUTY.
* знижка на акційні товари не діє
phone-icon
+380 (50) 410-90-11 Замовити дзвінок

Перфоровані простирадла

Перфоровані простирадла

Ні для кого не секрет, що простирадла з нетканого матеріалу - це найліпше рішення на сьогодні для професійної сфери індустрії краси. Вони не лише створюють комфортні умови для будь-якої процедури, а й дарують максимальний захист клієнта.

Окремої уваги потребують перфоровані одноразові простирадла. Перфорація надає велику кількість переваг, які покращують якість косметологічних послуг. До переваг перфорованих одноразових простирадл можемо віднести:

Економія

Перфорація повністю виключає ймовірність нецільового використання матеріалу.

Зручність

Вам не потрібно вимірювати потрібний Вам розмір простирадла - завдяки перфорації Ви завжди отримуєте ідеального розміру простирадло конкретно під косметологічну процедуру, яку проводите. Ви отримуєте можливість застосування простирадл відразу, без попередньої підготовки.

Стійкість до розривів та інших типів деформації

Перфоровані одноразові простирадла повністю відповідають по своїй міцності звичайним в рулонах. Ви отримаєте міцну та стійку до деформації продукцію зі збільшеним комфортом використання.

Варто сказати, одноразові перфоровані простирадла із нетканого матеріалу мають естетичний вигляд, а різноманітність кольорів дозволить підкреслити будь-який стиль та створити особливу атмосферу у Вашому кабінеті.

Обирайте на ua-beauty.com!