0
Увага покупців! Даруємо знижку 10% на перше замовлення за промокодом "UA-BEAUTY". Для отримання знижки необхідно зареєструватися та при оформленні замовлення ввести промокод UA-BEAUTY.
* знижка на акційні товари не діє
phone-icon
+380 (50) 410-90-11 Замовити дзвінок

Інверторний генератор Vermogen VG-SIG1500, 1,2 кВт

-29%
Акція
Закінчується
  • Модель: 58244
  • Наявність: Є в наявності
17 990.00 грн.
25 200.00 грн.
Доставка та оплата

Приймаємо оплату online

Гарантії

Весь товар сертифікований

  • Огляд товару
  • інформаційна вкладка

Інверторний генератор Vermogen VG-SIG1500

Інверторний генератор – це компактний прилад, який здатний видавати струм із будь-якими параметрами, незалежно від вхідної напруги. Крім того, ці параметри не статичні їх можна регулювати.

Модель інверторного генератора 1,2 кВт – дуже компактна! Вага такого генератора всього 11 кг(!), а розміри 43смх23смх40см.

Надзвичайно компактний прилад, який завжди можна перевозити з собою у будь-яке місце, де буде потреба зарядити прилади невеликої потужності. Ця модель окрім компактності є ультра-тихою! Рівень шуму не перевищує 60 дБ При цьому це дуже економічний прилад, який подарує енергетичну свободу будь де, без додаткових приладів!

Харакетеристики генератор Vermogen VG-SIG1500:

Потужність 1,2 kW/1,2kW
Розмір мм 430х232х400
Вага 11 кг
Об'єм паливного баку
Об'єм мастила 0,35л
Кількість фаз 1 фаза
Рівень шуму 60 дБ
Паливо бензин
Двигун SH60B (60cc)

Переваги інверторних генераторів Vermogen:

  • Економічність. Економна робота генератора мінімізує зношування деталей та зменшує паливні витрати. При цьому скорочуються витрати і на ремонт, і на технічне обслуговування.
  • Чиста синусоїда. У будь-якому будинку можна знайти технічний прилад, який має вразливість до перепадів струму: холодильник, пральна машина, комп’ютер, принтер тощо. Інверторний генератор видає «плавну» або «чисту» електричну енергію, яка не становить небезпеки для техніки. Крім того, завдяки цій особливості генератори ідеально підходять для забезпечення роботи медичного та іншого обладнання.
  • Низький рівень шуму. Інверторні генератори оснащуються спеціальним шумоподавлюючим кожухом. Завдяки цьому вони відносно тихі та не створюють дискомфорту ні власнику, ні сусідам.
  • Компактність. Інверторні генератори в 2-3 рази менші від своїх класичних аналогів. Причина в тому, що вони не потребують потужної вентиляції та інших габаритних доповнень. Деякі моделі мають вигляд валізи: колеса та зручне руків’я для легкого пересування. Тому з таким генератором впорається навіть жінка!
  • Стійкість до зовнішнього впливу. Більшість генераторів мають рівень захисту IP23. Вони не страждають від негативного впливу вологи та пилу, завдяки чому агрегати можна використовувати на відкритому повітрі за поганих погодних умов (дощ, сніг).

Інверторні генератори:

Класичні генератори далеко не завжди видають струм, який відповідає рівню живлення наявних приладів. Інверторний аналог оснащений регулятором, що «вирівнює» електричну енергію, адаптуючи її під поточні потреби.

Наприклад, якщо вам потрібна робота одного приладу на 1кВт, а наявна установка розрахована на 2кВт, вона функціонуватиме лише у половину своїх можливостей, забезпечуючи суттєву економію. Якщо в електричний ланцюг підключити другий прилад, генератор автоматично збільшить кількість обертів.

Завдяки подібній адаптивній системі власникам інверторних генераторів вдається заощаджувати до 40% палива.

ІНВЕРТОРНІ ГЕНЕРАТОРИ часто називають “цифровими”, оскільки вони оснащені електронними схемами керування.

Також ці «диво-генератори» називають «туристичними», оскільки вони дуже компактні і їх можна брати на природу чи туристичні походи.

А завдяки низькому рівню шуму, в середньому 60 дБ, що дорівнює шуму простого холодильника, його можна використовувати не хвилюючись викликати неприємні сусідські погляди ;)